-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти (бензин А-95, дизельне паливо)
Тендер Prozorro UA-2023-02-10-012967-a
Завершена
660 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 600.00 UAH
Номер:
951fdc68937045ef853d81ba383fb567
Внутрішній номер закупівлі:
16942482
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-10-012967-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20957094
-
Адреса:
66302, Україна, Одеська область, м.Подільськ, вулиця 8-го Березня, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Лічманюк +380508095508 irene_m58@ukr.net http://kotovskt.odessaedu.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
660 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.02.2023 17:05 - 15.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.02.2023 17:05 - 18.02.2023 18:00
Період кваліфікації:
18.02.2023 18:02 - 24.02.2023 14:46
Період завантаження договору:
02.03.2023 00:00 - 12.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴660 000.00 Нафта і дистиляти (бензин А-95, дизельне паливо)