-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Лабораторні реактиви
Тендер Prozorro UA-2023-02-09-006442-a
Завершена
1 276 462.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 196.62 UAH
мін. крок: 0% або 196.62 UAH
Номер:
b3e4d424fe11439d8670e30c3ca7041f
Внутрішній номер закупівлі:
16918294
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-09-006442-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "СТРИЙСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13802089
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, Вул. О.Басараб, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федько Оксана Миколаївна +380324571332 o.fedko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 276 462.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.02.2023 18:45 - 14.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
09.02.2023 18:45 - 17.02.2023 00:00
Період кваліфікації:
17.02.2023 00:00 - 22.02.2023 08:50
Період завантаження договору:
28.02.2023 00:00 - 10.03.2023 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴447 000.00 Лабораторні реактиви
- Лот №2 ₴560 000.00 Лабораторні реактиви, HTI для біохімічного автоматичного аналізатора
- Лот №3 ₴202 800.00 Реагенти для гематологічного аналізатора MicroСС-20Plus,HTI
- Лот №4 ₴47 000.00 Набір реагентів для коагулометра HTI TS 4000
- Лот №5 ₴19 662.00 Діагностичні засоби