-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Масло солодковершкове, жирність 72,5 %, фасування – пачка 200 гр.
Тендер Prozorro UA-2023-02-07-014260-a
Завершена
153 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 534.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 534.00 UAH
Номер:
40b9684969c14841811ff8170e1fa9e0
Внутрішній номер закупівлі:
16891195
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-07-014260-a
Замовник:
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Дніпропетровській області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08805223
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Полігонна, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Кравченко +380504829320 kravchenko.tmomvsdp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
153 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.02.2023 16:04 - 12.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.02.2023 16:04 - 15.02.2023 10:00
Аукціон:
15.02.2023 10:02 - 15.02.2023 10:02
Період кваліфікації:
15.02.2023 10:02 - 17.02.2023 09:23
Період завантаження договору:
23.02.2023 00:00 - 05.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴153 400.00 Масло солодковершкове, жирність 72,5 %, фасування – пачка 200 гр.