-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля послуги з технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів Замовника
Тендер Prozorro UA-2023-02-07-006530-a
Завершена
409 425.58
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 094.25 UAH
мін. крок: 1% або 4 094.25 UAH
Номер:
c8c5fa2a09964325a59c23e2fc13aeaa
Внутрішній номер закупівлі:
16883407
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-07-006530-a
Замовник:
Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40235671
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ворон Владислав 380979050041 v.voron@uatv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
409 425.58 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.02.2023 12:02 - 12.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.02.2023 12:02 - 15.02.2023 00:00
Період кваліфікації:
15.02.2023 00:04 - 15.02.2023 10:44
Період завантаження договору:
21.02.2023 00:00 - 03.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴409 425.58 Закупівля послуги з технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів Замовника