-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія без розподілу
Тендер Prozorro UA-2023-02-06-015575-a
Завершена
599 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 997.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 997.50 UAH
Номер:
991138414794480985505a2c1127c998
Внутрішній номер закупівлі:
16875657
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-06-015575-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ СИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43420415
-
Адреса:
42533, Україна, Сумська область, Синівка, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шулежко Лілія Михайлівна 380965156102 shuliezhko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
599 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.02.2023 17:40 - 11.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
06.02.2023 17:40 - 14.02.2023 19:00
Аукціон:
14.02.2023 19:01 - 14.02.2023 19:01
Період кваліфікації:
14.02.2023 19:01 - 21.02.2023 14:24
Період завантаження договору:
27.02.2023 00:00 - 09.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴599 500.00 Лот 1.