-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
бензин марки А-92, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2018-01-29-004237-c
Торги не відбулися
298 336.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 895.01 UAH
мін. крок: 0.3% або 895.01 UAH
Номер:
19ad5df65e4f47f1a47c514255fcb92f
Внутрішній номер закупівлі:
1686634
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-29-004237-c
Замовник:
Генічеська центральна районна лікарня Генічеської районної ради Херсонської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003971
-
Адреса:
75500, Україна, Херсонська область, м. Генічеськ, проспект Миру, 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ельдар Фетієв +380553432122,+380973954004,+380975180721 crb-genich03@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
298 336.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
895.01 UAH
Період уточнення:
29.01.2018 21:41 - 04.02.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
29.01.2018 21:41 - 14.02.2018 00:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
дизельне паливо
Кількість
800 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
75500, Україна, Херсонська область, Генічеськ, АЗС в м. Геніченськ та Геніченському р-н.
На карті
бензин марки А-92
Кількість
10000 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
75500, Україна, Херсонська область, Генічеськ, АЗС в м. Геніченськ та Геніченському р-н.
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Торговий Дім Сан Ойл
×
-
Код ЄДРПОУ:
39197130
-
Контактна особа:
Кучма Лілія Олександрівна +380564920329 l.kuchma@sunoil.org http://sunoil.org/
-
Адреса:
61058, Україна, Харківська область, Харків, вул. Ромена Роллана, 12
Початкова пропозиція
298 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
298 200.00 UAH з ПДВ
Документи
4
Скарги
0