• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ

ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ)

Завершена

3 732 825.00 UAH з ПДВ
Номер: 81b084f0adc3478da18bfb42b14e2104
Внутрішній номер закупівлі: 1684508
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-01-18-000742-a   
Замовник: Відділ освіти Онуфріївської районної державної адміністрації
Контактна особа: Самородченко Олена Григорівна +380680675603 rono07@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Замовником було двічі відмінено конкурентні процедури закупівель: 1. Відкриті торги в порядку розділу IV Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 року зі змінами по предмету за ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ) (номер тендеру в ЦБД (ідентифікатор закупівлі) UA-2017-11-24-000095-a за адресою www.prozorro.gov.ua) на підставі подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. 2. Відкриті торги в порядку розділу IV Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 року зі змінами по предмету за ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ) (номер тендеру в ЦБД (ідентифікатор закупівлі) UA-2017-12-11-002225-a за адресою www.prozorro.gov.ua) на підставі подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.
Очікувана вартість: 3 732 825.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 355000 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 28100, Україна, Кіровоградська область, Онуфріївський район, за адресами підпорядкованих навчальних закладів Замовника. На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРГАЗ" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "КІРОВОГРАДГАЗ"

Оскарження: 18.01.2018 12:10 - 29.01.2018 00:00
Ціна пропозиції 3 732 825.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.01.2018 12:17
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: af76f358402840088d73709ac7f21cb0
Ідентифікатор договору: UA-2018-01-18-000742-a-a1
Постачальник: ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРГАЗ" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "КІРОВОГРАДГАЗ"
Номер договору: 1
Сума договору: 3 732 825.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 13.02.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 13.02.2018 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
p7s
sign.p7s