-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
бензин марки А-92, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2017-12-30-000215-a
Торги не відбулися
298 336.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 895.01 UAH
мін. крок: 0.3% або 895.01 UAH
Номер:
3e5f24856a9b478bb3845ba60d1092ab
Внутрішній номер закупівлі:
1680798
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-30-000215-a
Замовник:
Генічеська центральна районна лікарня Генічеської районної ради Херсонської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003971
-
Адреса:
75500, Україна, Херсонська область, м. Генічеськ, проспект Миру, 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ельдар Фетієв +380553432122,+380973954004,+380975180721 crb-genich03@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
298 336.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
895.01 UAH
Період уточнення:
30.12.2017 23:15 - 05.01.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
30.12.2017 23:15 - 15.01.2018 00:00
Аукціон:
15.01.2018 14:29 - 15.01.2018 14:50
Період кваліфікації:
15.01.2018 14:50 - 02.02.2018 14:57
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин марки А-92
Кількість
10000 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
75500, Україна, Херсонська область, Генічеськ, АЗС в м. Геніченськ та Геніченському р-н.
На карті
дизельне паливо
Кількість
800 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
75500, Україна, Херсонська область, Генічеськ, АЗС в м. Геніченськ та Геніченському р-н.
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Оскарження: 15.01.2018 14:50 - 05.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380675523507 KRS27987@GMAIL.COM http://www.avias.ua
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, 49600, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ІВАНА АКІНФІЄВА, будинок 30, кімната 403
Оскарження: 15.01.2018 14:50 - 05.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
280 140.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
280 140.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.01.2018 18:12
Документи
9
Скарги
0
ТОВ Торговий Дім Сан Ойл
Оскарження: 02.02.2018 14:52 - 13.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39197130
-
Контактна особа:
Кучма Лілія Олександрівна +380564920329 l.kuchma@sunoil.org http://sunoil.org/
-
Адреса:
61058, Україна, Харківська область, Харків, вул. Ромена Роллана, 12
Оскарження: 02.02.2018 14:52 - 13.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
284 720.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
284 720.00 UAH з ПДВ
Документи
12
Скарги
0