-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Диски діаграмні, стрічка діаграмна
Тендер Prozorro UA-2023-02-01-003109-a
Відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону. Водночас, Замовником зазначено в оголошенні розмір мінімального кроку пониження ціни на виконання п. 11 ч. 2 ст. 21 Закону України «Про публічні закупівлі» (Закон). Дата і час проведення електронного аукціону визначені електронною системою закупівель автоматично згідно з ч. 3 ст. 21 Закону без участі Замовника. Зазначена ситуація обумовлена суперечністю між нормативно-правовими актами, що регулюють одні й ті ж правовідносини (Закон та Постанова КМУ від 12.10.2022 № 1178 в чинних редакціях), та особливостями електронної системи закупівель.
Завершена
1 249 571.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 495.71 UAH
мін. крок: 1% або 12 495.71 UAH
Номер:
8ce5e160efd34ed8996725956445589e
Внутрішній номер закупівлі:
16807066
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-01-003109-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілейАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 249 571.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.02.2023 10:25 - 06.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.02.2023 10:25 - 09.02.2023 10:00
Період кваліфікації:
09.02.2023 10:03 - 15.02.2023 09:41
Період завантаження договору:
21.02.2023 00:00 - 03.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 249 571.00 Диски діаграмні, стрічка діаграмна