-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сметана
Тендер Prozorro UA-2023-01-30-008721-a
Більш детальна інформація та проект договору розміщено в тендерній документації.
Торги не відбулися
10 842.50
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 108.42 UAH
мін. крок: 1% або 108.42 UAH
Номер:
4aa3ceb3d22140c59b8d7abb588fdfef
Внутрішній номер закупівлі:
16776697
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-30-008721-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, місто Київ,, ВУЛИЦЯ ЛИСЕНКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ілона Шиленко +380443094613 vesna@sw.uz.gov.ua https://uz.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 842.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.01.2023 13:16 - 04.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
30.01.2023 13:16 - 07.02.2023 17:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 842.50 Сметана