-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання службових приміщень Управління державної міграційної служби України в Івано-Франківській області
Тендер Prozorro UA-2023-01-27-013941-a
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер:
7695e07e877540be8a6238b366035181
Внутрішній номер закупівлі:
16761212
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-27-013941-a
Замовник:
УДМС України в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
37794486
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Гнатюка, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Риснюк Оксана Миколаївна +380342552754 dmsu_if@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.01.2023 15:06 - 03.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.01.2023 15:06 - 06.02.2023 09:00
Аукціон:
06.02.2023 09:01 - 06.02.2023 09:01
Період кваліфікації:
06.02.2023 09:01 - 20.02.2023 09:29
Період завантаження договору:
26.02.2023 00:00 - 08.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴350 000.00 Послуги з прибирання службових приміщень Управління державної міграційної служби України в Івано-Франківській області