-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне ДГ (13-25), Г(Г2) (13-100), Г(Г2) (13-25) код ДК 021:2015 - 09110000-3 Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2023-01-27-013606-a
технічні, якісні та кількістні характеристики в додатку 2 до тендерної документації
Завершена
1 386 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 930.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 930.00 UAH
Номер:
f7eb49746d3c49e28c0d190f42c14dbd
Внутрішній номер закупівлі:
16760760
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-27-013606-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ПОПЕЛЬНАСТІВСЬКИЙ ЦЕНТР ІЗ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ" ПОПЕЛЬНАСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43954092
-
Адреса:
28062, Україна, Кіровоградська область, Олександрійський р-н, село Попельнасте, вул.Соборна, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Горова +380669354813 popelnaste_cozu@ukr.net https://vopopelnaste.klasna.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 386 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.01.2023 14:58 - 01.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.01.2023 14:58 - 04.02.2023 00:00
Аукціон:
04.02.2023 00:04 - 04.02.2023 00:04
Період кваліфікації:
04.02.2023 00:04 - 13.02.2023 10:45
Період завантаження договору:
19.02.2023 00:00 - 01.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 386 000.00 Вугілля кам'яне ДГ (13-25), Г(Г2) (13-100), Г(Г2) (13-25) код ДК 021:2015 - 09110000-3 Тверде паливо