-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Макарони з твердих сортів пшениці
Тендер Prozorro UA-2023-01-27-003743-a
Торги не відбулися
161 105.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 805.53 UAH
мін. крок: 0.5% або 805.53 UAH
Номер:
448a9d809b2141a5bf8145313f9ddbbc
Внутрішній номер закупівлі:
16750957
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-27-003743-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО УКРАЇНИ "МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР "АРТЕК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
16502790
-
Адреса:
04075, Україна, м. Київ, м. Київ, Пуща-Водиця, 14-та лінія
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Блохін +380442050534 i.blokhin@artek.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15850000-1 Макаронні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
161 105.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.01.2023 10:28 - 01.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.01.2023 10:28 - 04.02.2023 10:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴161 105.50 Макарони з твердих сортів пшениці