-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Тендер Prozorro UA-2023-01-25-012575-a
Відкриті торги з особливостями відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Завершена
448 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 480.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 480.00 UAH
Номер:
d5feaf6f65eb42d49fb3061af951bcaa
Внутрішній номер закупівлі:
16725235
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-25-012575-a
Замовник:
Єлизаветградківський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190337
-
Адреса:
27341, Україна, Кіровоградська область, смт. Єлизаветградка, вул. Центральна, буд. 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Прищ +380982289664 epni@gutszn.kr-admin.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
448 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.01.2023 15:11 - 31.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.01.2023 15:11 - 03.02.2023 11:00
Аукціон:
03.02.2023 11:00 - 03.02.2023 11:00
Період кваліфікації:
03.02.2023 11:00 - 08.02.2023 16:55
Період завантаження договору:
14.02.2023 00:00 - 24.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴448 000.00 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені