-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Овочі, фрукти свіжі
Тендер Prozorro UA-2023-01-25-012076-a
Завершена
681 810.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 409.05 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 409.05 UAH
Номер:
f37c3199f72046b9b891f2b9c46d819a
Внутрішній номер закупівлі:
16724869
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-25-012076-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ "ПЕТРИК" ПЕТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44155548
-
Адреса:
07354, Україна, Київська область, Вишгородський р-н, село Нові Петрівці, вул.Ново-Київська, будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Сергієнко +380971090187 petrukcadok@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
681 810.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.01.2023 14:58 - 30.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.01.2023 14:58 - 02.02.2023 08:00
Аукціон:
02.02.2023 08:01 - 02.02.2023 08:01
Період кваліфікації:
02.02.2023 08:01 - 06.02.2023 11:01
Період завантаження договору:
12.02.2023 00:00 - 22.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴681 810.00 Овочі, фрукти свіжі