• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

природний газ

Торги не відбулися

525 060.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 10% або 52 506.00 UAH
Номер: 99976fcc46b44523bc2503ea910ec6d6
Внутрішній номер закупівлі: 1671136
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-01-25-001061-a   
Замовник: Центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат
Контактна особа: Черновцан Віліна Сергіївна +380372245807 upszn-cv-buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 525 060.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 52 506.00 UAH
Період уточнення: 25.01.2018 12:50 - 30.01.2018 12:55
Період прийому пропозицій: 25.01.2018 12:50 - 09.02.2018 12:55

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 47552 метри кубічні
Період постачання 25.01.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 58018, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Головна,245 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ"
Початкова пропозиція 413 702.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
413 702.40 UAH з ПДВ
Документи 27
Скарги 0