-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вина
Тендер Prozorro UA-2023-01-24-016540-a
Вина мають поставлятися партіями за заявкою Замовника впродовж 2023 року. Перелік вин зазначено в Додатку 2.
Торги не відбулися
289 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 890.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 890.00 UAH
Номер:
3a619dfdcf51416eb96c01e5fc48a332
Внутрішній номер закупівлі:
16710117
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-24-016540-a
Замовник:
Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний Молодий театр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05509470
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ПРОРІЗНА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ткаченко Катерина Сергіївна 380956744251 molody-teatr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15930000-6 ВинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
289 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.01.2023 16:42 - 29.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
24.01.2023 16:42 - 01.02.2023 10:00
Період кваліфікації:
01.02.2023 10:03 - 06.02.2023 09:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴289 000.00 Вина