-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95(талони, скретч-карти), дизельне паливо(талони, скретч-карти) для закладів культури та освіти гуманітарного відділу Затурцівської сільської ради на 2023 рік
Тендер Prozorro UA-2023-01-24-014777-a
Торги не відбулися
940 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 405.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 405.00 UAH
Номер:
e4a74128a6694beb90987ef62b28c524
Внутрішній номер закупівлі:
16708372
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-24-014777-a
Замовник:
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ЗАТУРЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42439226
-
Адреса:
45523, Україна, Волинська область, с. Затурці, вул. Липинського, 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Здибель +380938254168 osvitazaturcitender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
940 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.01.2023 15:49 - 30.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
24.01.2023 15:49 - 02.02.2023 15:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴940 500.00 Бензин А-95(талони, скретч-карти), дизельне паливо(талони, скретч-карти) для закладів культури та освіти гуманітарного відділу Затурцівської сільської ради на 2023 рік