-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2023-01-24-012608-a
Торги не відбулися
295 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 475.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 475.00 UAH
Номер:
79023c5c4729451f8c5c5d2814548493
Внутрішній номер закупівлі:
16706226
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-24-012608-a
Замовник:
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Червоненське вище професійне училище"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05537153
-
Адреса:
80733, Україна, Львівська область, Золочівський район село Червоне, вул. Львівська, 17А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кудерявець Богдан Антонович +380674924296 danko1964@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
295 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.01.2023 14:52 - 29.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
24.01.2023 14:52 - 01.02.2023 14:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴295 000.00 Нафта і дистиляти