• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запасні частини до землерийної техніки

Завершена

894 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 470.00 UAH
Номер: b340125c23614959995f8b86a7f8cbb3
Внутрішній номер закупівлі: 16683286
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-23-006185-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Боднар О.О. 380634628956 bodnar.o.o@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 43630000-8 Частини прохідних машинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 894 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.01.2023 13:19 - 28.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 23.01.2023 13:19 - 31.01.2023 15:00
Період кваліфікації: 31.01.2023 15:00 - 07.02.2023 09:37
Період завантаження договору: 13.02.2023 00:00 - 23.02.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴894 000.00 Запасні частини до землерийної техніки