-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
15540000-5 - Сирні продукти (сир твердий, сир кисломолочний жирністю не менше 5 %)
Тендер Prozorro UA-2023-01-19-016485-a
Завершена
147 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 735.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 735.00 UAH
Номер:
10b066e6168c4618a2d9bc61cf239348
Внутрішній номер закупівлі:
16658809
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-19-016485-a
Замовник:
Бродівський заклад дошкільної освіти №8 Бродівської міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22354112
-
Адреса:
80600, Україна, Львівська область, Броди, вул. Гончарська 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дубина Леся Ігорівна +380326627087 kazka_8@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
147 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.01.2023 21:58 - 24.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.01.2023 21:58 - 27.01.2023 00:00
Період кваліфікації:
27.01.2023 00:00 - 31.01.2023 18:13
Період завантаження договору:
06.02.2023 00:00 - 16.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴147 000.00 сир твердий