• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Олія

Завершена

361 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 616.00 UAH
Номер: 5e5c385fbc214b64b5b66ddfd1501184
Внутрішній номер закупівлі: 16632507
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-18-006087-a   
Замовник: Ново-Білицький психоневрологічний інтернат для чоловіків
Контактна особа: Довгань Людмила Анатоліївна 380445876279 dipim@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 361 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.01.2023 12:01 - 23.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 18.01.2023 12:01 - 26.01.2023 00:00
Період кваліфікації: 26.01.2023 00:00 - 26.01.2023 09:36
Період завантаження договору: 01.02.2023 00:00 - 11.02.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴361 600.00 Олія