-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Atracurium, Suxamethonium, Ketamine, Thiopental, Diazepam, Fentanyl, Morphine
Тендер Prozorro UA-2023-01-17-008591-a
Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації
Завершена
1 439 780.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 198.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 198.90 UAH
Номер:
1e9f530309e64a4c8de5adf20d66eec7
Внутрішній номер закупівлі:
16619656
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-17-008591-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПРОТИПУХЛИННИЙ ЦЕНТР" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01981224
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Пілотська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевчук Костянтин Ігорович +380382654156 HOODKKT2016@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 439 780.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.01.2023 14:06 - 23.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
17.01.2023 14:06 - 26.01.2023 18:00
Аукціон:
26.01.2023 18:01 - 26.01.2023 18:01
Період кваліфікації:
26.01.2023 18:01 - 30.01.2023 12:14
Період завантаження договору:
05.02.2023 00:00 - 15.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 439 780.00 Atracurium, Suxamethonium, Ketamine, Thiopental, Diazepam, Fentanyl, Morphine