-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування системи пожежної та охоронної сигналізації
Тендер Prozorro UA-2023-01-16-013392-a
Завершена
469 955.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 349.78 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 349.78 UAH
Номер:
81eaaa080690411f98e7073000459f1e
Внутрішній номер закупівлі:
16609992
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-16-013392-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АГРОПРОЕКТТЕХБУД" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05455707
-
Адреса:
49004, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Старокозацька, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Алікович Шаран +7321603 agroroekt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
469 955.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.01.2023 17:47 - 22.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.01.2023 17:47 - 25.01.2023 00:00
Період кваліфікації:
25.01.2023 00:01 - 26.01.2023 16:41
Період завантаження договору:
01.02.2023 00:00 - 11.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴469 955.20 Послуги з технічного обслуговування системи пожежної та охоронної сигналізації