• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія

Відповідно до п. 6 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» закупівля без використання відкритих торгів може бути здійсненна коли відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі UA-2022-12-05-004974-a

Завершена

762 923.14 UAH з ПДВ
Номер: 4a0b6f4ea90b4acaa221d52741010752
Внутрішній номер закупівлі: 16602338
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-16-005735-a   
Замовник: ВКМПСТ ЖАШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Білик інна юріївна +380990632823 zhashkivcultura2018@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 762 923.14 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 150290 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2023
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Черкасиенергозбут"
Ціна пропозиції 762 923.14 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.01.2023 12:20
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 577ff169e991475f8152dca22bc82a1e
Ідентифікатор договору: UA-2023-01-16-005735-a-b1
Постачальник: ТОВ "Черкасиенергозбут"
Номер договору: 71061000544
Сума договору: 731 039.03 UAH з ПДВ
Сума договору: 609 199.19 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2023 03:00
Дата підписання: 16.01.2023 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір.pdf
pdf
Додатки.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s