-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Овочі та фрукти свіжі
Тендер Prozorro UA-2023-01-16-001945-a
Торги не відбулися
3 490 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 799.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 799.00 UAH
Номер:
1d28e8b70695409d9d8299bf487ccf7d
Внутрішній номер закупівлі:
16598567
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-16-001945-a
Замовник:
Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров'я Пристоличної сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43919093
-
Адреса:
08322, Україна, Київська область, село Проліски, вулиця Паркова, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Червоний Ігор Володимирович +380984432078 alkiona_advokat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 490 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.01.2023 10:45 - 21.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.01.2023 10:45 - 24.01.2023 10:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 490 000.00 Овочі та фрукти свіжі