-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція Пропофол (Propofol); Тіопентал (Thiopental); Дитилін (Suxamethonium); Атракуріум (Atracurium); Атропін (Atropine))
Тендер Prozorro UA-2023-01-12-006187-a
Мова тендерної пропозиції – українська. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад іншою мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Тендерна пропозиція та всі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї, складаються українською мовою.
Торги не відбулися
612 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 060.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 060.00 UAH
Номер:
7bda33f9828746538e197fb1497f8eec
Внутрішній номер закупівлі:
16581302
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-12-006187-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03082760
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе, буд. 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олеся Сакал +380432460239 vodkl-bux@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
612 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.01.2023 14:12 - 17.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.01.2023 14:12 - 20.01.2023 10:00
Період кваліфікації:
20.01.2023 10:00 - 24.01.2023 17:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴612 000.00 НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Пропофол (Propofol); Тіопентал (Thiopental); Дитилін (Suxamethonium); Атракуріум (Atracurium); Атропін (Atropine))