-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з технічного обслуговування ліфтів
Тендер Prozorro UA-2023-01-11-000735-a
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
41840d04b96b4e0c9d4bffeded061f93
Внутрішній номер закупівлі:
16566654
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-11-000735-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ХІРУРГІЇ ТА ТРАНСПЛАНТОЛОГІЇ ІМ.О.О.ШАЛІМОВА" НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011953
-
Адреса:
03680, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Роговець +380444542023 e.tender_dmitriy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.01.2023 09:41 - 16.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
11.01.2023 09:41 - 19.01.2023 00:00
Період кваліфікації:
19.01.2023 00:00 - 20.01.2023 10:49
Період завантаження договору:
26.01.2023 00:00 - 05.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Послуга з технічного обслуговування ліфтів