• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (Послуги з утримання парків, лісопарків та зелених зон Львівської міської територіальної громади) згідно ДК 021:2015 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень

Завершена

66 655 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 40 300.00 UAH
Номер: a83b4b5e1fb44c6a9f0802d7e4c14486
Внутрішній номер закупівлі: 16558243
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-09-005854-a   
Замовник: Управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради
Контактна особа: Мілінська Віра Віталіївна +380322975755 eko.lviv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 66 655 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.01.2023 21:52 - 14.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 09.01.2023 21:52 - 17.01.2023 00:00
Період кваліфікації: 17.01.2023 00:00 - 02.02.2023 15:26
Період завантаження договору: 08.02.2023 00:00 - 18.02.2023 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴21 320 000.00 Послуги з утримання парків: ім. І. Франка, "Замарстинівський", "700-річчя Львова", парк Святого Івана Павла ІІ Папи Римського, "На Валах", "Під Голоском", ім. Б. Хмельницького (смт. Брюховичі), парк обмежений вул. І. Миколайчука, вул. Гетьмана І. Мазепи, вул. Пилипа Орлика та зеленої зони "Кортумова Гора", сквер на вул. М. Кривоноса. ДК 021:2015 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (ДК 021:2015 77313000-7 Послуги з утримання парків).
  • Лот №2 ₴13 070 000.00 Послуги з утримання парків: "Високий Замок", "Залізна Вода" та "Снопківський". ДК 021:2015 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (ДК 021:2015 77313000-7 Послуги з утримання парків).
  • Лот №3 ₴8 060 000.00 Послуги з утримання парків: "Личаківський" в т. ч. Пагорб Слави, "Сад Благовіщення", лісопарку "Погулянка" та зеленої зони "Майорівка".ДК 021:2015 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (ДК 021:2015 77313000-7 Послуги з утримання парків).
  • Лот №4 ₴10 625 000.00 Послуги з утримання парків: "Піскові озера", "Горіховий Гай", "Боднарівка" та ім. Архангела Михаїла на вул. Стрийській. ДК 021:2015 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (ДК 021:2015 77313000-7 Послуги з утримання парків).
  • Лот №5 ₴13 580 000.00 Послуги з утримання парків: "Скнилівський", "Левандівський", "Озеро Левандівське", ім. І. Виговського, "Кольонія", парк на вул. Роксоляни, заказник "Торфовище Білогорща" та лісопарків "Білогорща" та "Рудно". ДК 021:2015 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (ДК 021:2015 77313000-7 Послуги з утримання парків).