-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Сіль таблетована «Універсальна»
Тендер Prozorro UA-2023-01-04-003861-a
Завершена
528 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 5 000.00 UAH
Номер:
34c1afe6944c4c8fa8c76f4056872670
Внутрішній номер закупівлі:
16538873
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-04-003861-a
Замовник:
РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361678
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, м. Рівне, Вул. С.БАНДЕРИ, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юлія Дідух +380504300327 rivneoblvod@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14430000-4 Випарена сіль і чистий хлорид натріюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
528 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.01.2023 14:56 - 09.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.01.2023 14:56 - 12.01.2023 08:00
Аукціон:
12.01.2023 08:01 - 12.01.2023 08:01
Період кваліфікації:
12.01.2023 08:01 - 13.01.2023 16:18
Період завантаження договору:
19.01.2023 00:00 - 29.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴528 000.00 Сіль таблетована «Універсальна»