• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бланк форми № 1-ОМК – Особисті медичні книжки; бланк форми№140/о – Сертифікати про проходження профілактичного наркологічного огляду; бланк форми №083/о – Медичні довідки щодо придатності до керування транспортним засобом, бланк форми №127/о – Медичні довідки для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкт дозвільної системи (за ДК 021:2015 – 22450000-9 - Друкована продукція з елементами захисту)

Завершена

499 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 495.00 UAH
Номер: e1ab3f53cc1740e1886e37f186d62e68
Внутрішній номер закупівлі: 16538767
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-04-003754-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Міський лікувально-діагностичний центр"
Контактна особа: Ващук Лариса Василівна 380432652265 cmdc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 499 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.01.2023 14:49 - 15.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 04.01.2023 14:49 - 18.01.2023 00:00
Період кваліфікації: 18.01.2023 00:03 - 18.01.2023 08:50
Період завантаження договору: 24.01.2023 00:00 - 03.02.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴499 000.00 Бланк форми № 1-ОМК – Особисті медичні книжки; бланк форми№140/о – Сертифікати про проходження профілактичного наркологічного огляду; бланк форми №083/о – Медичні довідки щодо придатності до керування транспортним засобом, бланк форми №127/о – Медичні довідки для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкт дозвільної системи (за ДК 021:2015 – 22450000-9 - Друкована продукція з елементами захисту)