• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з розподілу електричної енергії та послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії

Відповідно до пункту 13 Постанови Кабінет Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: 5) роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. ПАТ «Прикарпаттяобленерго» являється єдиним постачальником Послуги з розподілу електричної енергії та послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії в Івано-Франківській області та є суб’єктом природної монополії, відомості про що знаходяться у зведеному переліку суб’єктів природних монополій (лист Антимонопольного комітету України від 08.12.2022 №220-29.3/02-4182е). Це дозволяє дійти висновку про те, що отримання Замовником Послуги з розподілу електричної енергії та послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії від інших постачальників є неможливим саме з технічних причин.

Завершена

895 938.00 UAH з ПДВ
Номер: 3a38b731614f4bfe93245aabff06aec6
Внутрішній номер закупівлі: 16525633
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-02-003671-a   
Замовник: Управління освіти Долинської міської ради
Контактна особа: Бубенко Віра Михайлівна +380347728093 tender_osvitamr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 895 938.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з розподілу електричної енергії
Код ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії
Кількість 500000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2023
Місце постачання 77500, Україна, Івано-Франківська область, Долинська ТГ, м. Долина, вул. Незалежності, 12, вул. Грушевського, 13, вул. Грушевського, 25, вул. Степана Бандери, 6, вул. Степана Бандери, 10, вул. О.Грицей, 4-а, вул. В.Івасюка, 14, с. Оболоння, вул. Шевченка, 62, вул. Одиниця, 28, с. Якубів, вул. Шевченка, 4, с.Белеїв, вул. Центральна, 87, с.Рахиня, вул. Шевченка, 10, с.Слобода-Долинська, вул. Братів Гошовських, 8а, с.Яворів, вул. Коляджена, 28, с. Мала Тур’я, вул. Тур’янська, 38, с.Надіїв, вул. Шевченка, 48, с.Тростянець, вул. Шевченка, 75А, с.Тяпче, вул. Шкільна, 7, с. Солуків, вул. Центральна,81, вул. Шкільна, 2, с. Лоп’янка, вул. Шевченка, буд. 103 На карті
Послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії
Код ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії
Кількість 240000 кіловар-година
Період постачання до 31.12.2023
Місце постачання 77500, Україна, Івано-Франківська область, Долинська ТГ, м. Долина, вул. Незалежності, 12, вул. Грушевського, 13, вул. Грушевського, 25, вул. Степана Бандери, 6, вул. Степана Бандери, 10, вул. О.Грицей, 4-а, вул. В.Івасюка, 14, с. Оболоння, вул. Шевченка, 62, вул. Одиниця, 28, с. Якубів, вул. Шевченка, 4, с.Белеїв, вул. Центральна, 87, с.Рахиня, вул. Шевченка, 10, с.Слобода-Долинська, вул. Братів Гошовських, 8а, с.Яворів, вул. Коляджена, 28, с. Мала Тур’я, вул. Тур’янська, 38, с.Надіїв, вул. Шевченка, 48, с.Тростянець, вул. Шевченка, 75А, с.Тяпче, вул. Шкільна, 7, с. Солуків, вул. Центральна,81, вул. Шкільна, 2, с. Лоп’янка, вул. Шевченка, буд. 103 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "Прикарпаттяобленерго" Філія "Західна"
Ціна пропозиції 895 938.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.01.2023 13:45
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 11060d9827704b5ab443360f51eb8341
Ідентифікатор договору: UA-2023-01-02-003671-a-c1
Постачальник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "Прикарпаттяобленерго" Філія "Західна"
Номер договору: 2301842/191
Сума договору: 895 936.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 746 613.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2023 00:00 - 31.12.2023 23:59
Дата підписання: 30.12.2022 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
ДУ1 до дог. 191.pdf
pdf
ДУ2 до дог. 191.pdf
p7s
sign.p7s