• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані приміщень установи по вул.Шота Руставелі, 9, м.Луцьк

Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані приміщень установи по вул.Шота Руставелі, 9, м.Луцьк

Торги відмінено

60 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 605.00 UAH
Номер: 841cc54763bc4c08968dfafe9535b6ec
Внутрішній номер закупівлі: 16524914
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-02-002936-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ'Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Катерина Глинюк +380503789712 lmscccdm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 90919200-4 Послуги з прибирання офісних приміщеньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 60 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.01.2023 12:23 - 07.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 02.01.2023 12:23 - 10.01.2023 10:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 2bb1641c996c45dc9e292bafa85b6063
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Планування введення штатної одиниці в установу - прибиральник службових приміщень
Період оскарження: 04.01.2023 12:50 - 15.01.2023 00:00
Дата опублікування: 04.01.2023 12:50
Дата виконання: 15.01.2023 00:04
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴60 500.00 Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані приміщень установи по вул.Шота Руставелі, 9, м.Луцьк