-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
гречка, вівсяні пластівці, крупа перлова, пшоно, крупа кукурудзяна, крупа пшенична, крупа ячміна, рис облущений, крупа «Артек», борошно пшеничне вищого гатунку, булгур
Тендер Prozorro UA-2022-12-30-008336-a
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ крупи", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.
Завершена
380 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 901.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 901.50 UAH
Номер:
0520dbff580549869825eda46cc20ecd
Внутрішній номер закупівлі:
16519672
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-30-008336-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44131574
-
Адреса:
23400, Україна, Вінницька область, смт. Муровані Курилівці, вул. Соборна, будинок 135
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Ободовська +380435621199 mur-kur_osvita21@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
380 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.12.2022 21:55 - 06.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
30.12.2022 21:55 - 09.01.2023 00:00
Аукціон:
09.01.2023 14:36 - 09.01.2023 14:59
Період кваліфікації:
09.01.2023 14:59 - 11.01.2023 20:42
Період завантаження договору:
17.01.2023 00:00 - 27.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴380 300.00 гречка, вівсяні пластівці, крупа перлова, пшоно, крупа кукурудзяна, крупа пшенична, крупа ячміна, рис облущений, крупа «артек, борошно пшеничне вищого гатунку, булгур