-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне
Тендер Prozorro UA-2018-01-09-001587-a
Торги відмінено
764 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 822.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 822.00 UAH
Номер:
149e36886df3471cb01208a32500d3f5
Внутрішній номер закупівлі:
1651321
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-09-001587-a
Замовник:
Старосілецька гімназія Коростишівського району Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22066554
-
Адреса:
12515, Україна, Житомирська область, Коростишівський район, с.Старосільці, вул.Шевченка, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Горкуша +380968032361 starosilci@ukr.net http://staro.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
764 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 822.00 UAH
Період уточнення:
09.01.2018 17:00 - 15.01.2018 16:56
Період прийому пропозицій:
09.01.2018 17:00 - 25.01.2018 16:56
Аукціон:
26.01.2018 12:49 - 26.01.2018 13:22
Період кваліфікації:
з 26.01.2018 13:22
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам’яне
Кількість
182 тонни
Період постачання
до 30.11.2018
Місце постачання
12515, Україна, Житомирська область, Коростишівський район,c.Старосільці, вул.Шевченка,19
На карті
Інформація про скасування
Номер:
139dde0dd8774e3983f6347e9943c1b9
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відповідно до а.3ч.1ст.31,а саме неможливість усунення порушень,що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
Дата опублікування:
05.02.2018 17:38
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Житомироблпаливо
Оскарження: 26.01.2018 13:22 - 12.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38035548
-
Контактна особа:
Люшненко Ігор Валерійович +380412361308 zt.oblpaluvo@ukr.net
-
Адреса:
10001, Україна, Житомирська область, Житомир, прос. Незалежності, 63-а
Оскарження: 26.01.2018 13:22 - 12.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
633 360.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
629 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.02.2018 16:08
Документи
18
Скарги
0
ТОВ СЛАВРЕСУРС
×
-
Код ЄДРПОУ:
37939071
-
Контактна особа:
Особенко Руслан Річардович +380445615718 slavrr@ukr.net
-
Адреса:
03110, Україна, м. Київ, Київ, вул. Солом'янська 6-В, кв. 13
Початкова пропозиція
687 960.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
629 356.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "Паливна Енергитична Компанія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39838193
-
Контактна особа:
Сириця Олена Іванівна +380412482008 pekzt@ukr.net
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Велика Бердичівська, 112
Початкова пропозиція
695 240.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
629 501.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
22
Скарги
0
ТОВ Вуглеторфзбагачення
×
-
Код ЄДРПОУ:
21748702
-
Контактна особа:
Возінькевич Роман Михайлович +380673542801 vygletorfzb@ukr.net
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, вул. Шахтарська 43
Початкова пропозиція
742 560.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
742 560.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
17
Скарги
0