-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані приміщень будівлі по пр.Соборності, 18, м.Луцьк
Тендер Prozorro UA-2022-12-29-011784-a
Торги відмінено
253 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 530.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 530.00 UAH
Номер:
ca0929dd151f48639c11ac84ee620ed3
Внутрішній номер закупівлі:
16509394
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-29-011784-a
Замовник:
Управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Луцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41250470
-
Адреса:
43026, Україна, Волинська область, Луцьк, пр.Соборності, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Глинюк Катерина Володимирівна +380332716772 lmscccdm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90919200-4 Послуги з прибирання офісних приміщеньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
253 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.12.2022 17:39 - 07.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.12.2022 17:39 - 10.01.2023 09:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
6c0b31869a774c88b9fcea2a1a09061b
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Планування штатної одиниці - прибиральник службових приміщень
Період оскарження:
04.01.2023 12:48 - 15.01.2023 00:00
Дата опублікування:
04.01.2023 12:48
Дата виконання:
15.01.2023 00:03
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴253 000.00 Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані приміщень будівлі по пр.Соборності, 18, м.Луцьк