• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

«Електрична енергія (код за ДК 021:2015: 09310000-5) — Електрична енергія»

«Електрична енергія (код за ДК 021:2015: 09310000-5) — Електрична енергія»

Завершена

720 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 600.00 UAH
Номер: 6d73ab5760f549ffbfc674c9250e9df1
Внутрішній номер закупівлі: 16470495
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-27-010024-a   
Замовник: Державний навчальний заклад "Новоград-Волинське вище професійне училище"
Контактна особа: Наталія Баєр +380962905900 nvvpu1@ukr.net http://nvpl.ho.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 720 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.12.2022 13:49 - 01.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 27.12.2022 13:49 - 04.01.2023 00:00
Період кваліфікації: 04.01.2023 00:02 - 04.01.2023 13:20
Період завантаження договору: 10.01.2023 00:00 - 20.01.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴720 000.00 «Електрична енергія (код за ДК 021:2015: 09310000-5) — Електрична енергія»