-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 09310000-5 - Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-12-27-006646-a
Завершена
767 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 835.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 835.00 UAH
Номер:
827b81785e974232ad55200c2a458a51
Внутрішній номер закупівлі:
16467199
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-27-006646-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №11" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37899757
-
Адреса:
49080, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Висоцького, буд. 2А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Василівна Любарцева +380675650261, +380567943510 medcentr11@gmail.com https://tsentr11.pmsd.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
767 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.12.2022 11:46 - 01.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.12.2022 11:46 - 04.01.2023 00:00
Аукціон:
04.01.2023 13:47 - 04.01.2023 14:10
Період кваліфікації:
04.01.2023 14:10 - 06.01.2023 12:06
Період завантаження договору:
12.01.2023 00:00 - 22.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴767 000.00 Електрична енергія