• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Газове паливо (Природний газ)

Торги не відбулися

903 040.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 515.20 UAH
Номер: 665c08a363e847aaaf44eab72c909397
Внутрішній номер закупівлі: 1646009
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-01-18-002110-b   
Замовник: Ковалівська сільська рада Полтавського району Полтавської області
Контактна особа: Бублик Олександр Васильович +380532690884 kovalivkasr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 903 040.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 515.20 UAH
Період уточнення: 18.01.2018 15:22 - 24.01.2018 15:27
Період прийому пропозицій: 18.01.2018 15:22 - 03.02.2018 15:27

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (Природний газ)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 82462 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 38701, Україна, Полтавська область, с. Ковалівка, вул. Коломацька, 1 А На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
Початкова пропозиція 761 946.33 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
761 946.33 UAH з ПДВ
Документи 7
Скарги 0