-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Підрізання дерев і живих огорож (Зрізка аварійних та сухостійних дерев, корчування пнів, санітарна обрізка дерев)
Тендер Prozorro UA-2018-01-05-001390-a
Торги не відбулися
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер:
717d5b1799cd4bd69a7df8e831cd2535
Внутрішній номер закупівлі:
1645910
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-05-001390-a
Замовник:
Виконавчий комітет Апостолівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40209395
-
Адреса:
53800, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Центральна, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Дмитренко +380963040042 specprozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 750.00 UAH
Період уточнення:
05.01.2018 14:55 - 11.01.2018 14:54
Період прийому пропозицій:
05.01.2018 14:55 - 21.01.2018 14:54
Аукціон:
22.01.2018 15:06 - 22.01.2018 15:27
Період кваліфікації:
22.01.2018 15:27 - 23.01.2018 16:51
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підрізання дерев і живих огорож (Зрізка аварійних та сухостійних дерев, корчування пнів, санітарна обрізка дерев)
Кількість
1 послуга
Період постачання
20.02.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НВО "КАСКАД"
Оскарження: 22.01.2018 15:27 - 03.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40967313
-
Контактна особа:
Тютенко Віталій Вікторович +380564012120 otvaga1979@gmail.com
-
Адреса:
50097, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вул.Рахманівська, буд. 13
Оскарження: 22.01.2018 15:27 - 03.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
317 003.39 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
317 003.39 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.01.2018 16:48
Документи
11
Скарги
0
КП "АПОСТОЛОВЕВОДОКАНАЛ"
Оскарження: 23.01.2018 16:48 - 03.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24246778
-
Контактна особа:
Владислав Яблоновський +380674207132 agep@ukr.net
-
Адреса:
53800, Україна, Дніпропетровська область, місто Апостолове, ВУЛИЦЯ КРИВОРІЗЬКА, будинок 11А
Оскарження: 23.01.2018 16:48 - 03.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
348 355.87 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
336 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.01.2018 16:51
Документи
44
Скарги
0