-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Хліб пшеничний (код ДК 021:2015 - 15811100-7), хліб житньо-пшеничний (код ДК 021:2015 - 15811100-7), булка здобна (код ДК 021:2015 - 15811200-8)
Тендер Prozorro UA-2022-12-26-019398-a
Торги не відбулися
393 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 930.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 930.00 UAH
Номер:
a8229042cdbe432ba5b1678a964ee3fd
Внутрішній номер закупівлі:
16458902
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-26-019398-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ВІЛЬШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43433450
-
Адреса:
19534, Україна, Черкаська область, с. В'язівок, вул. Перемоги, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Осауленко +380978129261 osaulenko556@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
393 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.12.2022 13:47 - 03.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.12.2022 13:47 - 06.01.2023 00:00
Аукціон:
06.01.2023 15:21 - 06.01.2023 15:50
Період кваліфікації:
06.01.2023 15:50 - 19.01.2023 14:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴393 000.00 Хліб пшеничний (код ДК 021:2015 - 15811100-7), хліб житньо-пшеничний (код ДК 021:2015 - 15811100-7), булка здобна (код ДК 021:2015 - 15811200-8)