-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2022-12-26-005789-a
Закупівля здійснюється на підставі підпункту 6 пункту 13 постанови КМУ від 12.10.2022 р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»(відмінено відкриті торги з особливостями через відсутність учасників процедури закупівлі). Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-15-022143-a
Завершена
155 520.00
UAH без ПДВ
Номер:
c7eeffe4319e467c9341c2b6a996d08d
Внутрішній номер закупівлі:
16445314
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-26-005789-a
Замовник:
ЧЕРЧЕЦЬКИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ДЛЯ ГРОМАДЯН ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14160606
-
Адреса:
31646, Україна, Хмельницька область, Камянець Подільський район село Черче, ВУЛИЦЯ ЛІЩУКА, будинок 90
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Роговська Юлія Леонідівна +380385996533 cherche_bydinternat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
155 520.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описфінансування здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету (відповідно до довідки про зміни до кошторису на 2022 рік №03.02-3370 від 12.12.2022 року).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Кількість
2827 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Маланчій Володимир Йосипович
×
-
Код ЄДРПОУ:
1963513232
-
Контактна особа:
Маланчій Володимир Йосипович 0976312144
-
Адреса:
31609, Україна, Хмельницька область, с.Юрківці, вул. Шкільна, 8
Ціна пропозиції
155 520.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.12.2022 11:36
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8b03d7ebd1284e848a8b7d35e6bdbf13
Ідентифікатор договору:
UA-2022-12-26-005789-a-b1
Постачальник:
ФОП Маланчій Володимир Йосипович
×
-
Код ЄДРПОУ:
1963513232
-
Контактна особа:
Маланчій Володимир Йосипович 0976312144
-
Адреса:
31609, Україна, Хмельницька область, с.Юрківці, вул. Шкільна, 8
Номер договору:
№20
Сума договору:
155 520.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
145 345.79 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Дизельне паливо: 55.01000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.12.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
23.12.2022 00:00
Статус:
Виконаний