• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

За кодом CPV за ДК 021:2015 09130000-9 – нафта і дистиляти (Бензин А-95; дизельне паливо)

Завершена

989 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 947.50 UAH
Номер: 3bb0ddc35d6d40d29f0ef615c6c90fb0
Внутрішній номер закупівлі: 16433980
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-23-021879-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Контактна особа: Соколовська Наталія Вікторівна 380997662705, 380983470068 nata_sokolov@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 989 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.12.2022 19:20 - 31.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 23.12.2022 19:20 - 03.01.2023 08:00
Період кваліфікації: 03.01.2023 08:01 - 03.01.2023 12:07
Період завантаження договору: 09.01.2023 00:00 - 19.01.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴989 500.00 За кодом CPV за ДК 021:2015 09130000-9 – нафта і дистиляти (Бензин А-95; дизельне паливо)