• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Постачання природного газу

Завершена

515 904.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 159.04 UAH
Номер: 26fb3e634231456b842ed30546dfb58f
Внутрішній номер закупівлі: 1642843
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-01-04-000939-a   
Замовник: Пересічанська селищна рада Дергачівського району Харківської області
Контактна особа: Козюра Олександр Володимирович 380984910371 pps_2016@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 515 904.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 159.04 UAH
Період уточнення: 04.01.2018 14:27 - 09.01.2018 15:00
Період прийому пропозицій: 04.01.2018 14:27 - 19.01.2018 15:00
Аукціон: 22.01.2018 12:48 - 22.01.2018 13:15
Період кваліфікації: 22.01.2018 13:15 - 22.01.2018 17:44
Період завантаження договору: 22.01.2018 13:15 - 11.02.2018 13:15

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання природного газу
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 50421 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62364, Україна, Харківська область, смт Пересічне, бюджетні установи та організації Пересічанської селищної ради На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПК"ЕНЕРГЕТИЧНІ РЕСУРСИ УКРАЇНИ"

Оскарження: 22.01.2018 13:15 - 02.02.2018 00:00
Початкова пропозиція 509 252.10 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
481 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.01.2018 17:44
Документи 34
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗЕНЕРГОПРОЕКТ"
Початкова пропозиція 514 394.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
482 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 24
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДІЛЬНІСТЮ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ"
Початкова пропозиція 515 903.64 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
515 903.64 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 56beb35065894974b05682783d5bbcd3
Ідентифікатор договору: UA-2018-01-04-000939-a-a1
Постачальник: ТОВ "ПК"ЕНЕРГЕТИЧНІ РЕСУРСИ УКРАЇНИ"
Номер договору: 25
Сума договору: 481 990.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 02.02.2018 09:00
Статус:
Підписаний
PDF
Договір25.PDF
p7s
sign.p7s