-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Анальгін (Metamizole sodium); Глюкоза (Glucose); Глюкоза (Glucose); Еуфілін (Theophylline); Інфулган (Paracetamol); Калію хлорид (Potassium chloride); Кальцію глюконат (Calcium gluconate); Лефлоцин (Levofloxacin); Лінелід (Linezolid); Магнію сульфат (Magnesium sulfate); Маніт (Mannitol); Метронідазол (Metronidazole); Сода-буфер (Sodium bicarbonate); Натрію хлорид (Sodium chloride); Натрію хлорид (Sodium chloride); Натрію хлорид (Sodium chloride); Небутамол (Salbutamol); Омерпазол ліофілізат (Omeprazole); Юнорм (Ondansetron); Ауротаз (Piperacillin and enzyme inhibitor); Реосорбілакт (Electrolytes in combination with other drugs); Розчин Рінгера (Electrolytes); Розчин Рінгера (Electrolytes); Сангера (Tranexamic acid); Севоран (Sevoflurane); Томогексол (Iohexol); Флуконазол (Fluconazole); Ципрофлоксацин (Ciprofloxacin))
Тендер Prozorro UA-2022-12-23-014035-a
Мова тендерної пропозиції – українська. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад іншою мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Тендерна пропозиція та всі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї, складаються українською мовою.
Завершена
1 950 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 750.00 UAH
Номер:
d194211a210645f5b531f6ecd64e60a5
Внутрішній номер закупівлі:
16426180
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-23-014035-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03082760
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе, буд. 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олеся Сакал +380432460239 vodkl-bux@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 950 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.12.2022 14:18 - 31.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
23.12.2022 14:18 - 03.01.2023 10:00
Період кваліфікації:
03.01.2023 10:02 - 23.01.2023 12:11
Період завантаження договору:
29.01.2023 00:00 - 08.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 950 000.00 НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Анальгін (Metamizole sodium); Глюкоза (Glucose); Глюкоза (Glucose); Еуфілін (Theophylline); Інфулган (Paracetamol); Калію хлорид (Potassium chloride); Кальцію глюконат (Calcium gluconate); Лефлоцин (Levofloxacin); Лінелід (Linezolid); Магнію сульфат (Magnesium sulfate); Маніт (Mannitol); Метронідазол (Metronidazole); Сода-буфер (Sodium bicarbonate); Натрію хлорид (Sodium chloride); Натрію хлорид (Sodium chloride); Натрію хлорид (Sodium chloride); Небутамол (Salbutamol); Омерпазол ліофілізат (Omeprazole); Юнорм (Ondansetron); Ауротаз (Piperacillin and enzyme inhibitor); Реосорбілакт (Electrolytes in combination with other drugs); Розчин Рінгера (Electrolytes); Розчин Рінгера (Electrolytes); Сангера (Tranexamic acid); Севоран (Sevoflurane); Томогексол (Iohexol); Флуконазол (Fluconazole); Ципрофлоксацин (Ciprofloxacin))