-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 15510000-6 — Молоко та вершки. Молоко пастеризоване
Тендер Prozorro UA-2022-12-23-009644-a
Закупівля проводиться згідно Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня №1178.
Завершена
380 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
Номер:
fd130ac3d84e4aeab61888cfe9ffc1d0
Внутрішній номер закупівлі:
16421782
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-23-009644-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43369291
-
Адреса:
20340, Україна, Черкаська область, Уманський р-н, с. Паланка, вул. Грушевського, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Сарніцька +380962352319 buh.potg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
380 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.12.2022 12:25 - 28.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
23.12.2022 12:25 - 31.12.2022 01:00
Період кваліфікації:
31.12.2022 01:03 - 05.01.2023 10:42
Період завантаження договору:
11.01.2023 00:00 - 21.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴380 000.00 Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 15510000-6 — Молоко та вершки. Молоко пастеризоване