-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія (постачання електричної енергії)
Тендер Prozorro UA-2022-12-22-012564-a
Завершена
334 425.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 344.25 UAH
мін. крок: 1% або 3 344.25 UAH
Номер:
7aa92f2309c249c09d16f4caa14bdaf2
Внутрішній номер закупівлі:
16400070
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-22-012564-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43956420
-
Адреса:
90575, Україна, Закарпатська область, Тячівський р-н, селище міського типу Солотвино, вул.Толстого, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Рішко +380677717544 kzmpo2020@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
334 425.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.12.2022 13:42 - 27.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
22.12.2022 13:42 - 30.12.2022 10:00
Період кваліфікації:
30.12.2022 10:01 - 30.12.2022 10:39
Період завантаження договору:
05.01.2023 00:00 - 15.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴334 425.00 Електрична енергія (постачання електричної енергії)