-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Роз'єднувач 330 кВ з електроприводом
Тендер Prozorro UA-2022-12-22-001824-a
Завершена
1 963 206.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 19 632.06 UAH
мін. крок: 1% або 19 632.06 UAH
Номер:
20c1f46faab644cfb02cf42222b58a0d
Внутрішній номер закупівлі:
16389336
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-22-001824-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Скрипник Дар'я Сергіївна 380442076145 SKRIPNIK.DARYA@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 963 206.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.12.2022 09:18 - 27.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
22.12.2022 09:18 - 30.12.2022 10:00
Період кваліфікації:
30.12.2022 10:01 - 11.01.2023 14:12
Період завантаження договору:
17.01.2023 00:00 - 27.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 963 206.00 Лот 1.