-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
охоронні послуги (Послуги охорони приміщень та території Державного підприємства «Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка»)
Тендер Prozorro UA-2017-12-26-001923-a
охоронні послуги (Послуги охорони приміщень та території Державного підприємства «Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка»)
Завершена
1 650 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 16 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 16 500.00 UAH
Номер:
aad60c0077b040c69a481d1bf68bd7ea
Внутрішній номер закупівлі:
1637122
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-26-001923-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНА КІНОСТУДІЯ ХУДОЖНІХ ФІЛЬМІВ ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА ДОВЖЕНКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02404380
-
Адреса:
03057, Україна, Київська область, Київ, пр. Перемоги 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нестеренко Олександр Олександрович 380444567468 Tender-Dovjenko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 650 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
16 500.00 UAH
Період уточнення:
26.12.2017 16:32 - 01.01.2018 09:30
Період прийому пропозицій:
26.12.2017 16:32 - 11.01.2018 09:30
Аукціон:
12.01.2018 12:12 - 12.01.2018 12:39
Період кваліфікації:
12.01.2018 12:39 - 19.01.2018 12:38
Період завантаження договору:
19.01.2018 12:28 - 08.02.2018 12:28
Нецінові критерії:
Місцезнаходження учасника 30%
відстань до замовника
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
охоронні послуги (Послуги охорони приміщень та території Державного підприємства «Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка»)
Кількість
1 послуга
Період постачання
22.01.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ТТ"
Оскарження: 12.01.2018 12:39 - 30.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
22959536
-
Контактна особа:
Кражан Валерій Іванович 380672420675, 380444555918 tt-co@ukr.net http://tt-ohorona.com.ua
-
Адреса:
04112, Україна, Київ, Київ, О. Теліги, 4
Оскарження: 12.01.2018 12:39 - 30.01.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 640 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 090 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.01.2018 12:20
Документи
28
Скарги
0
ПП "ОХОРОНА-005"
Оскарження: 19.01.2018 12:20 - 30.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41149568
-
Контактна особа:
Ірина Коцун +380668617266 ohorona005@ukr.net
-
Адреса:
04205, Україна, Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ОБОЛОНСЬКИЙ, будинок 35
Оскарження: 19.01.2018 12:20 - 30.01.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 643 769.60 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 257 142.85 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.01.2018 12:28
Документи
14
Скарги
1
Товариство з обмеженою відповідальністю ТАГГЕРД
Оскарження: 19.01.2018 12:28 - 30.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41077944
-
Контактна особа:
Нечипорук Олена Анатолiiвна 380673650131, 380673650131,380445990227 Taggerd.company@ukr.net
-
Адреса:
01135, Україна, Київ, Київ, Проспект Перемоги 16
Оскарження: 19.01.2018 12:28 - 30.01.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 649 999.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 624 284.71 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.01.2018 12:38
Документи
24
Скарги
0
Контракти
Номер:
3d285ec32e6b4479b5ce3f8f1f24d967
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-26-001923-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю ТАГГЕРД
×
-
Код ЄДРПОУ:
41077944
-
Контактна особа:
Нечипорук Олена Анатолiiвна 380673650131, 380673650131,380445990227 Taggerd.company@ukr.net
-
Адреса:
01135, Україна, Київ, Київ, Проспект Перемоги 16
Номер договору:
24
Сума договору:
1 624 284.71 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
31.01.2018 15:08
Статус:
Підписаний