• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень)

Завершена

250 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Номер: 07dabd5f125a4fb7a88df181b3011fa7
Внутрішній номер закупівлі: 16363184
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-20-023698-a   
Замовник: Департамент з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Контактна особа: Мірошніченко Оксана Петрівна 380444898775 tender.dpr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.12.2022 22:44 - 25.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 20.12.2022 22:44 - 28.12.2022 00:00
Період кваліфікації: 28.12.2022 00:01 - 30.12.2022 15:29
Період завантаження договору: 05.01.2023 00:00 - 15.01.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴250 000.00 Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень)